O nas...
Poznajcie Studio Florystyczne ANIA

Kwiaty to pasja, którą rozwijamy w Radymnie od ponad 15 lat. Zajmujemy się układaniem kwiatów, wsparciem w uprawie i ich sprzedażą. Mamy kompletną wiedzę na temat roślin i ich pielęgnacji, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Bez względu na przeznaczenie, zawsze zapewniamy rośliny najlepszej jakości.

Tworzymy nawet najbardziej wymyślne kompozycje, wianki i kwiatowe instalacje. Mamy wieloletnie doświadczenie na florystycznym rynku, potwierdzone jakością naszych działań, zadowoleniem klientów i wachlarzem oferowanych usług.

Kwiaty to nietypowe spotkania z różnorodnością, tak jak w życiu. U nas zamówisz wyjątkowy bukiet w poczcie kwiatowej, czy wiązankę. Tu znajdziesz oryginalny prezent, wyjątkową oprawę do kwiatów, zamówisz florystyczny wystrój ważnego dla Ciebie wnętrza.

Studio Florystyczne ANIA to miejsce, w którym zawsze zapewniamy jakościową obsługę klienta. Każdy stworzony przez nas bukiet jest unikatowy. Nie korzystamy z gotowych wzorów, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczenieniu uruchamiamy kreatywność. Tworzenie to dla nas wyjątkowe wyzwanie!

Oferujemy:
– bukiety okolicznościowe,
– wieńce i wiązanki pogrzebowe,
– kosze kwiatowe,
– kompozycje w naczyniach,
– wiązanki ślubne i butonierki,
– florystyczny wystrój wnętrz,
– kompozycje z kwiatów doniczkowych,
– kwiaty doniczkowe,
– opiekę florystyczną nad grobami.

Jesteśmy dostępni wtedy, kiedy nas potrzebujesz. Oferujemy dostawę zamówionych kwiatów pod wskazany adres. W razie wyjątkowej sytuacji, możesz zadzwonić, a my sprawnie zrealizujemy Twoje zamówienie.